Vážení zákazníci,

z nařízení vlády České republiky, ode dne 22.10.2020 je naše prodejna ve Frýdku-Místku do odvolání zavřena pro konečné spotřebitele. Pro živnostníky, podnikatele a stavební firmy je prodejna otevřená. Je třeba ohlásit se telefonicky.

Děkujeme za pochopení.

3D grafické návrhy

Potřebujete pomoc při návrhu a zařizování koupelny či už je to rekonstrukce, novostavba, koupelna v paneláku či rodinném domě?

Návrh si můžete objednat přímo na prodejně nebo na info@koupelny-frydek.cz.

3D grafický návrh s 5-7 pohledmi na vytvořenou koupelnu Vám zašleme mailem.

Jedná se pouze o vizualizaci místnosti, nejedná se o stavební projekt ani o kladečský plán.

Podklady ke zpracování vizualizace

  • výkres nebo náčrt místnosti se všemi potřebnými rozměry stěn, výšku stropu,vzdálenost oken a dveří od rohu stěny a jejich rozměry (výška, šířka, výška parapetu od země u okna)
  • v případě, že máte již pevně dané rozvody vody a odpadu, je třeba umístit je do náčrtu nebo výkresu s přesnými rozměry
  • když je koupelna umístěná v podkroví, je nutné k náčrtu či výkresu přiložit řez místnosti se znázorněním šikminy a její rozměry
  • přibližné rozmístění zařizovacích předmětů

3D Návrhy náčrt_1

 

Platba za grafický návrh

Návrh obsahuje grafické zpracování jedné koupelny.

Záloha na grafický návrh je 1 500,- Kč, která se platí při objednávce 3D vizualizace buď předem na náš účet na základě vystavené zálohové faktury, v hotovosti nebo kartou na naši prodejně.

Návrh obsahuje možnost jedné úpravy pokládky obkladů, bez opravy základních konstrukčních prvků, jako jsou půdorysy, vyzdívky, stavební otvory.

V případě objednání obkladů a dlažby ve smyslu vypracovaného 3D grafického návrhu koupelny poskytujeme slevu 500,- Kč, pokud se základní stavební rozměry místnosti dodatečně po zpracování návrhu neměnily.

Při objednávce obkladů, dlažby a koupelnového zařízení ve smyslu vypracovaného 3D grafického návrhu koupelny, poskytujeme slevu 1 500,- Kč.

Vizualizace je v takovém případě pro naše zákazníky ZDARMA.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Galerie vizualizací